V začetku šolskega leta 2017/18 nas je obiskla bivša dijakinja Larisa Filip, ki se je vsem zaposlenim in dijakom zahvalila za pomoč in podporo njenemu prostovoljnemu delu v Afriki, kjer je preživela mesec dni svojih počitnic, sedaj pa se odpravlja na študij v Ljubljano. Razveselili smo s eetudi obiska naših bivših dijakinj Karmen Bogša in Teje Klarič. Svoja srednješolska leta sta preživeli v 1.B skupini in ostali prijateljici še naprej. Karmen je že zaposlena, Teja pa je študentka višje šole. Skupaj smo pogledale zapiske v domski kroniki, kjer je zabeležen dogodek snemanja javne radijske oddaje, kjer naš dijaški dom zastopala Karmen. Veseli nas, da se naši bivši dijaki in dijakinje vračajo v naš dom z lepimi spomini in s pohvalo vsem novostim v domu. Svojo bivšo cimro, pa je obislala tudi Nives Balažic, ki nadaljuje šolanje v maturitetnem tečaju. Vsem bivšim dijakinjam in dijakom želimo uspešno nadaljevanje šolanja in ustvarjalno delo v službi.