BARVITI UTRINKI OSNOVNOŠOLCEV

V četrtek, 26.1. 2017, smo v »Liziki« gostili osnovnošolce in njihove mentorje na slikarskem srečanju z imenom Barvitost sveta. Gostje so bili iz OŠ IV MURSKA SOBOTA, OŠ POHORSKEGA BATALJONA OPLOTNICA, OŠ DR. FRANJA ŽGEČA DORNAVA, OŠ MLADIKA PTUJ in OŠ BAKOVCI.

Od 9.00 do 13.00 je mladinska soba žarela v barvah in sijala od ustvarjalnosti. Ob 13.30 so udeleženci obiskali Pekarno. Po kosilu smo si lahko ogledali razstavo.

Urban Saletinger in Luka Gjerkeš sta  na odprtju zaigrala na kitaro in bobne. Jan Šteharnik in  Anja Fras  sta ob kitari zapela. Kulturni program je povezovala Špela Forštnarič iz petega nadstropja. Ravnateljica mag. Bojana Peruš Marušič je udeležencem podelila priznanja in nagrade.  Prvo nagrado smo podelili učenkam OŠ Bakovci  Hani Štefanec, Valentini Kreft in Klari Kreft. Teja Petek in Klara Lepoša iz OŠ Dr. Franja Žgeča Dornava sta prejeli drugo  nagrado.   Tretjo nagrada pa je šla na OŠ Mladika učenkam Alji Korošec, Maši Mislovič in Teji Strelec. Izbrali smo tudi »Naj mentorja« Roka Grkiniča, ki je z nasveti neutrudno pomagal udeležencem. Srednješolci, ki so se likovno izražali so:  Tara Habjanič, Kaja Antolin,  Jelen Marija, Nika Pogorevčnik in Tjaša Jaklin Barač.   Fotografiral je Sebastjan Meško.

Hvala vsem zaposlenim, še posebej vzgojiteljem, hišniku, snažilkam, osebju kuhinje, tajnici, ravnateljici in receptorjema za pomoč.

organizatorica Rasta Vrečko

DSC_8302  DSC_8304  DSC_8306  DSC_8224DSC_8164  DSC_8281DSC_8287  _DSC0086  _DSC0019  _DSC0015  _DSC0006  _DSC0003DSC_8282  DSC_8167OLYMPUS DIGITAL CAMERA  OLYMPUS DIGITAL CAMERA