Drage novinke in novinci!

Zaradi epidemije Covid-19 se je spremenil rok za oddajo prijavnic v dijaške domove in srednje šole.

Nov rok za prijavo v dijaški dom je 11. 5. 2020. Celoten rokovnik si lahko ogledate tukaj.

Prijavite se lahko z izpolnjeno in skenirano (ali fotografirano) prijavnico, ki jo pošljete naši svetovalni službi (vlastap@ddlizika.si) ali na info@ddlizika.si.  Prijavnico lahko pošljete tudi po redni pošti. Tako prejete prijavnice bodo vse sprejete in upoštevane.

Starši, ki imajo v dijaškem domu hkrati vpisanega več kot enega otroka (dobi starejši v celoti subvencionirano položnico) in želijo uveljavljati subvencijo za plačilo bivanja v dijaškem domu, ob vpisu priložijo tudi izpolnjeno vlogo za subvencionirano bivanje v dijaškem domu.

Veselimo se srečanja z vami!

Ravnateljica, mag. Bojana Peruš Marušič