VPIS

Dobrodošli v dijaški dom Lizike Jančar

Za vse, ki želite uspešno zaključiti srednjo šolo in se počutiti prijetno med bivanjem, je Dijaški dom Lizike Jančar prava izbira!

Drage novinke in novinci.

Vabimo vas na informativne dneve ki bodo potekali 16. 2. od 8. do 18. ure in 17. 2. 2024 od 8. do 12. ure.

V naš dijaški dom se lahko prijavite ob vpisu v srednjo šolo oziroma do 2. 4. 2024.

Prijavite se z izpolnjeno prijavnico, ki jo pošljete svetovalni službi na barbara.peras@ddlizika.si  ali  info@ddlizika.si.  Prijavnico lahko pošljete tudi po pošti oziroma se prijavite z digitalno prijavnico.

V šolskem letu 2024/25 bomo sprejeli 83 novincev, od tega 60 dijakinj in 23 dijakov.

Prenos prijav za vpis v dijaški dom je možen najkasneje do 3. 7. 2024.

V primeru omejitve vpisa v naš dijaški dom boste o tem obveščeni med 3. 7. in 7. 7. 2024.

O sprejemu boste obveščeni med 4. 7. in 12. 7. 2024.

Starši, ki imajo v dijaški dom vpisanih več otrok s statusom dijaka, lahko uveljavljajo subvencijo za plačilo bivanja (starejši otrok, oziroma več otrok, ima v celoti subvencionirano bivanje). Posredovati morate izpolnjeno vlogo za subvencionirano bivanje v dijaškem domu.

Da bi bivanje omogočili dijakom s šibkim ekonomsko-socialnim statusom, že vrsto let uspešno sodelujemo v projektu Botrstvo.

Veselimo se srečanja z vami.

Ravnateljica: mag. Bojana Peruš Marušič

Če imate vprašanja glede bivanja, nam lahko pišete na barbara.peras@ddlizika.si ali na info@ddlizika.si.

V Dijaškem domu Lizike Jančar sprejemamo tudi študentke in študente.

Razpisujemo 5 mest za dekleta in fante.

Tudi zunanjim študentom nudimo študentska kosila.

Predstavitev dijakšega doma.

Življenje je lepo, če ga živiš v #DDLizika.

Ostale video posnetke najdete na našem Youtube kanalu.

Dokumenti in povezave

( za tisk in pošiljanje po klasični pošti )

( word obrazec za pošiljanje po emailu )

( izpolnite kar preko spleta )

Za vse informacije glede vpisa vam je vedno na voljo naša svetovalna delavka Barbara.

Barbara Peras
svetovalna delavka

E:  barbara.peras@ddlizika.si

T: +386 2 300 46 34

Fino je, ker se družimo.

Luka

V domu se počutiva skoraj tako, kot doma. Dijaški dom je blizu šole, hrana je dobra in ljudje so v redu.

Kaja in Tara

Prva ljubezen.

Žiga in Veronika

Tukaj sem rada, ker so z mano moji prijatelji. Skupaj se učimo, zabavamo in se imamo fajn.

V dijaškem domu sem rada, ker imam tukaj čas zase in za prijatelje. Lahko se v miru učim.

Sara in Špela

Dijaški dom, za nas dijake predstavlja drugi  dom, v katerega zahajamo po šoli in  nas vzgojitelji spodbujajo, motivirajo ter nam pomagajo.

V času bivanja v domu  pridobimo na samozavesti, samozaupanju, odgovornosti  in samodisciplini – vrednote,  ki jih bomo v nadaljnjem življenju še kako potrebovali.

Tanja

dijakinja

V Liziki sem rada zaradi dobre družbe. Spoznala sem veliko dobrih prijateljev. Imam super cimro Ano.

Všeč mi je to, da smo blizu centra in blizu moje šole. S cimro Nušo se odlično razumeva.

Nuša in Ana

Pokliči na